به عنوان پيشرفت راگبي با ويلچر تنها ورزش پارالمپيک بودجه نشده چرا؟

 

S o راگبی با ویلچر را نمی شود با بودجه برای چرخه توکیو. به گفته لیز Nicholl، مدیر عامل از انگلستان ورزش، که من داد اخبار صبح، این نه به این دلیل راگبی با ویلچر هیچ پتانسیل به مدال در توکیو است، اما به دلیل وجود ندارد فقط منابع به اندازه کافی به دور است.

مفاهیم این مهم – احتمال کم یا بدون بریتانیای ملی ویلچر تیم راگبی است که و قطعا نه یکی قابل رقابت با بهترین ها در جهان وجود دارد. گیگابایت در حال حاضر به استرالیا، medallists ریو طلا توسط دو نقطه در وقت اضافه از دست رتبه پنجم در جهان و تنها است.

که در آن این 2012 میراث را ترک کنید? در سال 2012 راگبی با ویلچر تیم هفت کشور و هیچ سیستم عملکرد واقعی در داشته است. از آن زمان ورزش به 22 تیم رشد کرده و آن را همچنان به رشد با باشگاه جدید در برایتون و نورویچ بر روی خط آمد.

ما نیز در حال حاضر ارائه برنامه ها در مراکز نظامی بازیابی آسیب نخاعی واحد و به عنوان بخشی از پایه های راگبی Saracens گلاستر و اکستر. ما در حال حاضر جوانان BT بودجه برنامه تحویل در سراسر کشور است. ما ورزشکاران GB براي بسیاری از جوامع است.

Bhuta آیاز ورزشکار جوان مسلمان GB به طور منظم به مدارس و گروه های اجتماعی در جامعه بولتون خود صحبت می کند. پیامدهای برای ورزشکاران مانند آیاز وسرد – وجود خواهد داشت هیچ فرصتی را برای او به واقع کشور خود. زمانی که توقف سرمایه گذاری شخصی خود را اگر شما quadriplegic علاوه بر این، او دیگر اشتغال – نه ساده تلاش برای پیدا کردن می خواهد شد.

تعجب که راگبی با ویلچر تنها ورزش پارالمپیک است که بودجه را دریافت نکرده است به نظر می رسد هم. اگر ورزش در دریافت بودجه تریبون بالقوه در چرخه گذشته است که به خودی خود به معنای که آن را درک است که آن را بیش از یک چرخه به مدال شده بود شده بود به این حس می کنند. من فکر می کنم درست می گویند که دوچرخه سواری در زمان 12 سال قبل از آن شروع به موفقیت مدال سازگار است که نشانی از آن را امروز است.

خبر بسیار بد در مطبوعات در حال حاضر در مورد ورزش – تغلیظ، وجود دارد حفاظت، رشوه – هنوز ما بازی بیش از ورزش, جامعه غنی است. گوش دادن به کلمات سفید لوقا سابق عضو تیم ملی GB و در حال حاضر مربی است که در نتیجه سندرم آمنیوتیک باند چند اندام قطع. “آن غلو تاثیر است که تا به حال راگبی با ویلچر بر من دشوار است. در فضای بسیار کوتاه از زمان از بازی هیچ ورزشی و فیزیکی غیر فعال به بازی راگبی با ویلچر در حال رفت و من سه بار در هفته و بدنسازی انجام کار بیش از حد. درک چه نوع از شخص من بود و چه شد من قادر به به طور چشمگیری تغییر کرده و من را با درک جدید بسیار خوشحال بود. علاوه بر این، تغییر دائمی بود”.

این ورزش ارزش سرمایه گذاری کوچک درخواست است. راستش اگر شما حذف پوند 100 k از هر یک از ورزش های هنگفتی اعطا شده است شما بیش از £2 m که سرمایه گذاری بر روی صندلی چرخدار از ورزش بریتانیا درخواست دیدار خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *