گم شده 1-2 ساعت از خواب دو برابر خطر تصادف

 

رانندگان که هنوز بین یک تا دو ساعت از هفت ساعت خواب در طول 24 ساعت توصیه می شود تقریبا دو خود خطر تصادف را با توجه به تحقیقات جدید از بنیاد ÄÅÀ برای ترافیک ایمنی. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری می گوید که 35 درصد از رانندگان ایالات متحده کمتر از توصیه می شود هفت ساعت در شبانه روز خواب. و با کسل در جاده های ایالات متحده هر سال در تصادفات منجر به مرگ بیش از یک پنج رانندگی، AAA درایور که گرفتن کمتر از هفت ساعت خواب ممکن است عواقب مرگبار شد.

حمل و نقل گفت: “شما می توانید خواب هنوز و هنوز قادر به با خیال راحت پشت چرخ، انتظار می رود” دکتر دیوید یانگ، مدیر اجرایی بنیاد ÄÅÀ برای ترافیک ایمنی. “پژوهش های جدید که یک راننده است که برای کمتر از پنج ساعت خوابیده است خطر تصادف قابل مقایسه با کسی که رانندگی در حال مستی نشان می دهد.”

بنیاد ÄÅÀ برای ترافیک ایمنی گزارش حاد كم خوابي و خطر از وسیله نقلیه موتوری تصادف دخالت, نشان می دهد که درایور های گم شده 2 تا 3 ساعت خواب در طول 24 ساعت بیش از خطر تصادف را تا چهار برابر شده نسبت به رانندگان توصیه می شود ساعت هفت از خواب گرفتن. این همان خطر تصادف همکاران اداره ایمنی ترافیک بزرگراه ملی با رانندگی بیش از حد قانونی برای الکل است.

گزارش بنیاد ÄÅÀ یافت که در مدت 24 ساعت تصادف برای رانندگان خواب محروم پیوسته هنگامی که رانندگان که خواب هفت ساعت توصیه می شود یا بیشتر در مقایسه با افزایش خطر:

  • شش تا هفت ساعت خواب: 1.3 بار خطر سقوط
  • پنج تا شش ساعت خواب: 1.9 بار خطر سقوط
  • چهار تا پنج ساعت خواب : 4.3 بار خطر سقوط
  • کمتر از چهار ساعت خواب: 11.5 بار تصادف خطر

در حالی که 97 درصد از رانندگان گفت: بنیاد ÄÅÀ آنها کسل رانندگی به عنوان یک رفتار کاملا غیر قابل قبول است که یک تهدید جدی برای امنیت خود را مشاهده، حدود یک در سه را قبول هنگامی که آنها خسته بودند هم سخت است نگه داشتن چشم خود را باز شد که حداقل یک بار در ماه گذشته آنها سوار.

حمل و نقل گفت: “مدیریت تعادل کار و زندگی سالم می تواند مشکل باشد و حد اغلب ما قربانی ما خواب در نتیجه،” جیک نلسون، مدیر ایمنی ترافیک وکالت و تحقیق و پژوهش برای AAA. «عدم حفظ برنامه خواب سالم قرار دادن خود یا دیگران در جاده در معرض خطر می تواند به معنای.»

علائم رانندگی کسل می تواند شامل نگه داشتن چشم باز، مشکل از خطوط دست خوش پیشامد میشه یا نه گذشته خاطره ی چند مایل رانده. با این حال، بیش از نیمی از درایور مربوط به خستگی سقوط با تجربه بدون علائم قبل از خواب رفتن پشت چرخ درگیر. سکی درایور نیست در بدن آنها به علائم هشدار دهنده از خستگی تکیه کرد و در عوض اولویت باید گرفتن مقدار زیادی از خواب (حداقل هفت ساعت) را در برنامه روزانه خود را. برای سفرهای طولانی، رانندگان باید همچنین:

  • سفر در زمان هایی که به طور معمول بیدار
  • برنامه شکستن هر دو ساعت و یا هر 100 مایل
  • از سنگین مواد غذایی
  • مسافرت با سواری هشدار و گرفتن نوبت رانندگی
  • برای جلوگیری از داروهای که باعث خواب آلودگی و یا دیگر…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *