انتشار خبر جدید:دست‌نشان: به خاطر تیم ملی با تعطیلات کنار می‌آییم

شرح خبر:

نادر دست‌نشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط صنعت نفت آبادان، گفت: پس از پنج روز استراحت تمرینات‌مان را در آبادان آغاز کردیم و کارمان را بر اساس برنامه پیش می‌بریم. قرار است سفر پنج روزه‌ای به تهران داشته باشیم و با تیم‌های صبای قم و پیکان دیدار کنیم.

وی در مورد تعطیلات لیگ برتر، اظهار داشت: این تعطیلات به خاطر موفقیت و سربلندی تیم ملی است. باید با این مسئله کنار بیاییم چرا که تیم ملی از هر چیزی مهم‌تر است.

سرمربی صنعت نفت در رابطه با مصدومیت حسین بغلانی خاطرنشان کرد: این بازیکن در بازی با پرسپولیس از ناحیه کمر دچار مصدومیت جدی شد. او کارهای اولیه خود را آغاز کرده و کم کم کارش را به صورت جدی‌تر دنبال می‌کند.

دست‌نشان در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آ‌یا از عملکرد تیمش در 10 هفته ابتدایی لیگ برتر رضایت داشته است، گفت: صددرصد از روند تیم راضی هستم. جایگاه خوبی در جدول داریم اما باید با برنامه‌ریزی بهتر و کار بیشتر شرایط‌مان را بهبود ببخشیم.

وی در مورد اینکه آیا قصد تقویت تیم‌شان را دارند، تصریح کرد: اگر بازیکن خوب و مناسبی آزاد باشد آمادگی جذب او را داریم اما این مسئله به مشروط به کیفیت مناسب بازیکن است. در غیر اینصورت منتظر نیم‌فصل می‌مانیم تا این کار را انجام دهیم. ما تیم جوانی داریم که تازه به لیگ برتر صعود کرده به همین خاطر باید نسبت به سایر تیم‌ها تلاش بیشتری انجام دهیم برای رسیدن به موفقیت نیاز به تقویت داریم.
خبر تصادفی:
جایگاه ایران از لحاظ قدرت دفاعی در منطقه و حتی در جهان بسیار قوی تر از گذشته شده و این موضوع غیر قابل انکار است.به طوری که حتی دشمنان ایران نیز این موضوع را تایید میکنند و میدانند که ایران دیگر آن کشوری نیست که بتوانند به راحتی به آن حمله کنند و دیگر برای ایران تحدید های نظامی معنی ندارد.برای همین است که ایران را چندین سال است که توسط تحریم های اقتصادی تحت فشار قرار داده اند.موشک های ایران دارای برد زیاد و قادر است که اهداف خود را به صورت دقیق نشانه برود و این موشک ها تحدیدی برای دشمنان کشور است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *